אתם צעד אחד לפני החיסכון

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  Facebook Whatsapp instagram

  משכנתא לדירה ראשונה

  משכנתא דירה ראשונה

  רכישת הדירה הראשונה היא תמיד תהליך הכולל חששות רבים. הזוג שלעיתים עדיין צעיר בגילו צריך להתמודד עם נושאים שישפיעו מאוד על המשך החיים שלו, כמו בחירת מקום המגורים, מציאת דירה מתאימה, וכמובן השגת סכום הכסף העצום שנדרש עבור רכישת דירה בישראל. רכישת דירה כיום עוברת כמעט תמיד דרך הבנק משום שכמעט ולא ניתן לרכוש דירה בגיל צעיר ללא לקיחת משכנתא. משכנתא לדירה ראשונה היא משהו שבני הזוג מעולם לא התנסו בו, ולכן קבלת סיוע היא צורך הכרחי. חברת מ. א. משכנתאות הינה חברה פרטית אשר הוקמה על ידי מרט איסקוב אשר מעניקה סיוע לנוטלי משכנתאות ובכללם נוטלי משכנתא לדירה ראשונה.

  מה צריך לדעת לפני נטילת משכנתא לדירה ראשונה?

  אם אתם עומדים לפני נטילת משכנתא לדירה ראשונה, כדאי שתדעו שישנם כמה תנאי סף בשביל לקבל משכנתא. בין היתר, את המשכנתא לא ניתן לקבל על כל ערך הדירה, אלא רק על חלק מסוים לפי תנאי הבנק, ואת השאר יש להביא בתור הון עצמי ולהוכיח כי הוא שולם למוכר. נושא נוסף הוא גובה ההחזר החודשי להחזר המשכנתא, בשביל שהבנק יאשר לכם את ההלוואה יש צורך להוכיח לו כי אתם מסוגלים לשלם את ההחזר החודשי על ידי הצגת תלושי משכורת המוכיחים כי אתם מרוויחים לפחות פי 3 מסכום ההחזר הצפוי. כמו כן בשביל לקבל בקלות את המשכנתא כדאי להחזיק בחשבון בנק עם עבר נקי ללא צ'קים שחזרו או פיגורים בתשלומים.

  כיצד נוטלים משכנתא לדירה ראשונה?

  הפחד לפני הפעם הראשונה שמתעסקים עם עולם המשכנתאות הוא מובן. בכל זאת מדובר על הלוואה שתשליך על העתיד הכלכלי של הלווה לאורך עשרות שנים. אמנם, כדאי לדעת שלא רק מי שחושש אלא כל אחד שעומד לפני נטילת משכנתא, יוכל לחסוך לעצמו עשרות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא על ידי פנייה אל חברה מקצועית העוסקת בתחום ייעוץ המשכנתאות. אז אל תהססו! פנו עוד היום אל חברת מ. א. משכנתאות, והיא תסייע לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל לפי מצבכם האישי והכלכלי.

  משכנתא לדירה ראשונה

  משכנתא לדירה

  השנים חולפות ואתם עדיין גרים בשכירות? כנראה שכבר בדקתם את האופציה לרכישה של דירה משלכם. מחירי הדירות שנגלים לעיני מחפשי הדירות בישראל גבוהים להחריד, ולא מעט משפחות נאלצות להישאר ולגור בשכירות. אולם, כדאי לדעת כי ברגע שתצליחו להגדיל את ההכנסות החודשיות, תוכלו לקבל משכנתא גם בסכומי כסף גבוהים מאוד, בכפוף כמובן להצגת הון עצמי מינימלי. אז אם אתם מתעניינים בנטילת משכנתא לדירה, כדאי שתכירו את חברת מ. א. משכנתאות אשר עוסקת בייעוץ משכנתאות, ופועלת לסייע לאנשים שעומדים בפני נטילת משכנתא לדירה, לקבל את המשכנתא הטובה והמשתלמת ביותר עבורם.

  משכנתא לדירה – עד כמה זה מסובך?

  אם אתם מאותם אנשים אשר לא ניגשים לרכישת דירה מפני הפחד שבהתעסקות בנושאים כמו משכנתא ואחרים, כדאי שתדעו שמדובר על תירוץ גרוע. במציאות של מחירי הדירות בישראל ככל שתתמהמהו ברכישת הדירה, תגלו לאחר שנים כי מחירי הדירות במקום בו רציתם לרכוש עלו בעשרות אחוזים, ותאלצו להוציא סכומי כסף גדולים הרבה יותר. אז אם החשש שלכם הוא מנושא המשכנתא, כדאי שתפנו אל חברה המתמחה בייעוץ משכנתאות שתלווה אתכם לאורך כל תהליך נטילת המשכנתא, כך שתוכלו להיות רגועים שיש מי שמלווה אתכם לאורך כל הדרך, ודואג לכך שתקבלו את המשכנתא המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם.

  מה צריך לעשות בשביל לקבל משכנתא לדירה?

  השלב הראשון בנטילת משכנתא לדירה הוא קבלת אישור עקרוני לקבלת משכנתא. גם אם אין לכם נכס מסוים בו אתם חושקים, עדיין תוכלו לפנות אל אחד הבנקים ולקבל אור ירוק ראשוני שיאפשר לכם לדעת שתוכלו בעתיד לקבל את ההלוואה הנדרשת. לאחר מכן תדרשו לבחור את הדירה אותם אתם רוצים לרכוש, ולהבין כמה תוכלו להשתתף באמצעות הון עצמי, וכמה תדרשו לקחת כהלוואה. עם הנתונים הללו תוכלו לגשת אל חברה העוסקת בייעוץ משכנתאות שתעשה עבורכם את שאר העבודה, ותנהל משא ומתן מול הבנקים השונים בשביל לדאוג לכם להלוואה בתנאים הטובים ביותר. אז אם אתם עומדים בשלב של נטילת משכנתא לדירה – פנו עוד היום אל מומחי חברת מ. א. משכנתאות, שידאגו לכם לאורך כל תהליך נטילת המשכנתא.

  עוד לא השארתם פרטים?

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   סוגי משכנתאות נוספים

   הלוואה לכל מטרה משכנתא

   את המשכנתא כולנו מכירים בתור הלוואת הדיור המאפשרת לאנשים בעלי סכום כסף חלקי אשר אינו מספיק לרכישת הדירה בה הם חפצים, לקחת הלוואה על הסכום החסר ולשלם אותה...

   משכנתא הפוכה

   משכנתא הפוכה הינה הלוואה לבני גיל 60+ שנועדה לאפשר להם לקבל סכומי כסף נזילים כנגד שעבוד של נכס שבבעלותם וההלוואה ניתנת לכל מטרה.     מדוע יש צורך במשכנתא הפוכה? יוקר המחיה...

   הלוואת משכנתא

   הלוואת משכנתא - למה צריך? משכנתא היא הכלי הכמעט יחיד שבאמצעותו ניתן להגיע כיום לדירה. מחירי הדירות בישראל שכל העת לא מפסיקים לעלות גורמים לכך שכמה שלא נחסוך לא...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט