אתם צעד אחד לפני החיסכון

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  Facebook Whatsapp instagram

  משכנתא לאיחוד הלוואות

  בזמן האחרון המון אנשים פונים אלי בקשר למשכנתא לאיחוד הלוואות וסגירת חובות אבל עצרתם לרגע לשאול האם זה תהליך שאתם בכלל צריכים? במה כרוך כל התהליך? והשאלה הכי טובה היא איך להוציא את המקסימום האידיאלי בשבילי?

  אז אני פה בשביל להסביר הכל…

   

   

  מהי משכנתא לאיחוד הלוואות וסגירת חובות?

  למי מאתנו היום אין הלוואות קיימות? בין אם זה מהבנק בו אנחנו מנהלים את החשבון עובר ושב שלנו ובין אם זה דרך חברות פיננסיות שונות? הלוואות אלה נקראות גם הלוואות מסחריות (לא למטרת משכנתא).

  דוגמאות להלוואות מסחריות יכולות להיות לשם רכישת רכב, לרכישת ריהוט חדש לבית או אפילו לטיול משפחתי סוף סוף.

  ההלוואות הקטנות האלה מצטברות והופכות לסכום די גדול וככה גם ההחזר החודשי לתשלום ההלוואות גודל ותופס נפח גדול בהתחייבויות שלכם מלבד המשכנתא.

  אז מה אפשר לעשות, אתם שואלים?

  ניתן להגיש בקשה למשכנתא לאיחוד ההלוואות וסגירת חובות. נשמע מסובך? לא כל-כך. אבל, קודם כל נבין למי המשכנתא הזאת מתאימה.

  מי זכאי למשכנתא לאיחוד הלוואות וסגירת חובות?

  כמו שאמרנו מקודם, מי שיש לו הלוואות מסחריות שנוגסות בנתח גדול מההכנסות ומבין שאם לא יעשה משהו בקשר לזה הוא עלול להיכנס לאוברדרפט בחשבון. אתם כבר באוברדרפט? זה כאילו לקחתם עוד הלוואה רק בתנאים ממש גרועים לכם.

  אז מי זכאי למשכנתא הזאת?  למי שיש נכס בבעלותו, עם או בלי משכנתא, יכול לאחד את כל התשלומים לתוך המשכנתא ובכך להקטין את ההחזר החודשי לסך כל ההלוואות (כולל המשכנתא).

  איך עושים את זה?

  הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה להבין שאתם בבעיה ושחייבים לטפל בה.

  1. מודעות – יש מחשבון של עמותת פעמונים שאני נורא אוהב להשתמש בה בעצמי שמשקפת את כל ההוצאות וההכנסות שלי (כולל ההתחייבויות) – ניתן להוריד מכאן. לאחר שביצעתם בדיקה וראיתם מהם ההוצאות וההכנסות שלכם, אתם תבינו איפה אתם יכולים לחסוך כסף ולהקטין את האוברדרפט.
  2. מחזור משכנתא – יש לכם משכנתא כבר כמה שנים? שווה לבדוק אם התנאים היום הם יותר אידיאליים מהתקופה שלקחתם. במחזור משכנתא ניתן להוריד בריביות, להקטין את משך חיי המשכנתא או אפילו להקטין את ההחזר החודשי בכך שמוסיפים עוד כמה שנים למשכנתא – ניתן לקרוא בהרחבה כאן. יועץ משכנתאות בכיר יכול לבצע היתכנות – בחינם (השאירו פרטים בתחתית העמוד וכבר נחזור אליכם)
  3. בדיקת נתוני אשראי – נראה לי שאין היום אדם שלא שמע על נתוני האשראי שבנק ישראל אוסף עלינו. אבל הרבה לא יודעים כיצד ניגשים לראות ולקרוא את הדוחות הללו – לשם כך מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות בכיר.

  דבר שני זה הכנה מתאימה לפני ההגשה לבנק על מנת שלא יארך יותר מדי זמן (הבנקים אוהבים למשוך תיקים משום שתוקף של אישור עקרוני הוא ל-24 ימים בלבד) – ניתן לקרוא בהרחבה על מסמכים להגשה לבנקים כאן.

  שלישית, ביצוע מכרז מחירים בין הבנקים על מנת לקבל את ההצעה הכי טובה מהבנק שאתם מתחברים אליו (לרוב מומלץ לבצע מכרז מחירים בין 3 בנקים שהכי מתאימים לאופי הלקוח)

  אם קראתם עד לכאן, כנראה שאתם צריכה אותנו יותר ממה שאתם חושבים ושלא תטעו, אנחנו זקוקים לכם באותו מידה…

  על כל לקוח שאנחנו מתחילים ומסיימים, אנחנו לומדים יותר וככה מצליחים לעזור לעוד אנשים לשמור את הכסף שלהם אצלם ולא אצל הבנקים.

  תתחילו לחסוך. צרו קשר עכשיו: 052-2858717 או השאירו פרטים בתחתית המאמר ומיד נחזור אליכם

  משכנתא איחוד הלוואות

  איחוד הלוואות

  החיים בישראל יקרים מאוד וגם אנשים אשר מתנהלים בצורה כלכלית נבונה, מתקשים במקרים רבים לגמור את החודש ולהימנע מנטילת הלוואות לצרכי המחייה השוטפים או עבור הוצאות בלתי צפויות אשר מתרגשות עליהם. לא פעם נוצר מצב בו גם הכסף שנכנס מהלוואה כבר בלתי מספק לאחר מספר חודשים, ונאלצים לקחת עוד ועוד הלוואות עד בכדי לסגור את המינוס. בדיוק בשביל זה קיימת האפשרות של משכנתא לאיחוד הלוואות, שיכולה לחסוך אלפי שקלים בהחזרי ההלוואות השונות, ולתת אופציה לתשלומים נוחים הרבה יותר. משכנתא לאיחוד הלוואות כלולה תחת האופציה של משכנתא לכל מטרה, ובשביל ליטול אותה כדאי לפנות אל חברה כמו מ. א. משכנתאות אשר מתחמה בהשגה של משכנתאות משתלמות עבור הלקוחות שלה, תוך הקפדה על יחס מקצועי רמת שירות גבוהה.

  משכנתא לאיחוד הלוואות – האם כדאי לקחת אותה?

  כל המצב של גלגול הלוואות והתעסקות עם נושים הוא לא מצב אידיאלי. אך כאשר הגעתם כבר אל המצב הזה, כדאי מאוד לבדוק את האפשרות של משכנתא לאיחוד הלוואות. על ידי נטילת משכנתא לאיחוד הלוואות, אתם מעבירים את כלל ההלוואות אשר אותם יש לפרוע תוך זמן קצר, אל הלוואה ארוכת טווח אחת, אשר כנגדה נכס מקרקעין שבזכותו תוכלו לקבל ריביות נוחות הרבה יותר, ופריסת תשלומים נוחה לאורך זמן. כאמור, לא מדובר על מצב אידיאלי אך כן על הפתרון הטוב ביותר למי שכבר נקלע למצב הזה.

  כיצד אפשר לקבל משכנתא לאיחוד הלוואות?

  בדומה לכל משכנתא – גם משכנתא לאיחוד הלוואות תוכלו לקבל מהבנקים השונים, כאשר לכל בנק ישנם את התנאים וההצעות שלו. אמנם, בשביל לקבל את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר, כדאי לפנות אל חברה אשר עוסקת בתחום ייעוץ המשכנתאות אשר תוכל לייעץ לכם ולסייע לכם לקבל את המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. אז אם גם אתם בודקים את האפשרות לקבל משכנתא לאיחוד הלוואות או שאתם צריכים ייעוץ בכל נושא הקשור בעולם המשכנתאות – מלקיחת משכנתא לדיור ועד מיחזור משכנתא, פנו אל מ. א. משכנתאות ותקבלו את המענה המקצועי והמתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. זקוקים לשירותי משכנתא ייעוץ? צרו איתנו קשר.

  איחוד הלוואות ומשכנתא

  איחוד הלוואות ומשכנתא

  הלוואת משכנתא היא תמיד דבר מעיק שרוצים להיפטר ממנו בהקדם, אך כאשר מדובר על הרבה הלוואות זה נהיה כבר ממש בלתי נסבל. כל היום צריכים להיות עסוקים בפתרון להשגת כסף להחזרת הלוואה שמועד הפירעון שלה מתקרב, ונמצאים כל הזמן בחשש תמידי מפני ההשלכות של אי היכולת לעמוד בתשלומי פירעון ההלוואה. איחד הלוואות ומשכנתא יכול להיות הפתרון במקרה כזה. מדובר על משכנתא אשר מכונה משכנתא לאיחוד הלוואות אותה נוטלים בכדי לרכז את ההלוואות הקטנות אשר לרוב הפירעון שלהם הוא בטווח הקצר, והופכים אותם להלוואה אחת גדולה עם פריסת תשלומים נוחה לטווח הארוך. חברת מ. א. משכנתאות מסייעת לאנשים שנדרשים לקבל משכנתא לאיחוד הלוואות לקבל את המשכנתא הטובה ביותר שאפשר לקבל מהבנק.

  איחוד הלוואות ומשכנתא – איך זה מתבצע?

  בשביל לבצע איחוד הלוואות ומשכנתא יש לפנות אל הבנקים בהליך דומה ללקיחת משכנתא לדיור, ולקבל הצעות שונות מהבנקים עד לקבלת ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר. במקרים רבים ניתן להתמקח עם הבנקים על התנאים של ההלוואה, וכך להשיג תשלומי ריבית מופחתים ופריסת תשלומים נוחה ומתאימה יותר לצרכי נוטל המשכנתא. אמנם, בשביל לקבל משכנתא לאיחוד הלוואות יש צורך בדומה למשכנתא רגילה לשעבד נכס מקרקעין אשר במקרה בו הלווה לא משלם את ההלוואה, הוא מעוקל על ידי הגוף המלווה.

  מדוע כדאי לקבל עזרה מאנשי מקצוע בנוגע לאיחוד הלוואות ומשכנתא?

  למרות שאתם משעבדים נכס מקרקעין עבור ההלוואה הזאת, עדיין הבנק נמצא בחשש מסוים לפני ההלוואה של הכסף, לאחר שהוא יודע שהעבר הכלכלי שלכם לא מזהיר וכולל הלוואות רבות. בשביל לדאוג שעדיין תוכלו לקבל את המשכנתא אשר תשתלם עבורכם בצורה הטובה ביותר, כדאי לפנות אל אנשי מקצוע בתחום המשכנתאות אשר תפקידם לנהל את המשא ומתן מול הבנק ולוודא שאתם מקבלים את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר. אם אתם צריכים לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות או כל משכנתא אחרת, הרימו טלפון בהקדם אל המומחים של חברת מ. א. משכנתאות, שידאגו לכם למשכנתא הטובה והנוחה ביותר, שלא תפריע לכם למאזן הכספים השוטף יותר מדי.

  עוד לא השארתם פרטים?

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   סוגי משכנתאות נוספים

   הלוואה לכל מטרה משכנתא

   את המשכנתא כולנו מכירים בתור הלוואת הדיור המאפשרת לאנשים בעלי סכום כסף חלקי אשר אינו מספיק לרכישת הדירה בה הם חפצים, לקחת הלוואה על הסכום החסר ולשלם אותה...

   כל המידע על מחזור משכנתא

   למה צריך לעשות מחזור למשכנתא? אחד הדוגמאות הכי טובות שאני יכול לתת אלה ההורים שלנו, שלקחו משכנתאות לפני עשרות שנים ועדיין משלמים סכומי עתק בריביות מטורפות. במשך השנים הריביות ירדו...

   משכנתא לדירה ראשונה

   משכנתא דירה ראשונה רכישת הדירה הראשונה היא תמיד תהליך הכולל חששות רבים. הזוג שלעיתים עדיין צעיר בגילו צריך להתמודד עם נושאים שישפיעו מאוד על המשך החיים שלו, כמו בחירת...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט