אתם צעד אחד לפני החיסכון

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  Facebook Whatsapp instagram

  כל המידע על מחזור משכנתא

  למה צריך לעשות מחזור למשכנתא?

  אחד הדוגמאות הכי טובות שאני יכול לתת אלה ההורים שלנו, שלקחו משכנתאות לפני עשרות שנים ועדיין משלמים סכומי עתק בריביות מטורפות.

  במשך השנים הריביות ירדו מאוד. ליתר דיוק הריבית בסביבת האפס! אבל זה לא כל מה שמשפיע על המשכנתא שלנו.

  בניית תמהיל אופטימלי למשפחה זה החלק הכי חשוב בלקיחת משכנתא, ולכן כאשר בודקים אם יש היתכנות לתהליך מיחזור משכנתא, בניית תמהיל יציב ומותאם בדיוק אליכם, הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך.

   

  מתי הכי טוב לבצע מחזור משכנתא?

  בגדול, אין זמן מוגדר לביצוע מחזור משכנתא אבל צריך להיות ערניים להלך הרוח בשוק המשכנתאות – האם האינפלציה (מדד המחירים לצרכן) הולכת וגוברת? מרווח הריביות של הבנק עולה? שינויים שבנק ישראל מבצע בתחום המשכנתאות? ועוד סימנים ואיתותים למיניהם לכך שיש לבחון היתכנות למחזור המשכנתא שלכם.

  הכי טוב זה לגשת לאתר של הבנק ולהוציא משם את "דו"ח היתרות לסילוק המשכנתא", להעביר אותו ליועץ משכנתאות בכיר, והוא יבדוק לכם אם יש היתכנות למחזור משכנתא – בחינם!!

   

  איך מבצעים מחזור משכנתא?

  ברגע שאתם מבינים שאפשר לבצע שינוי לטובת המשכנתא שלכם, ישנם מספר תהליכים אקוטיים על מנת לא לבזבז זמן יקר:

  • הראשון – מוודאים שיש בידיכם את כל המסמכים הנדרשים – כפי שהכנתם כשהגשתם למשכנתא חדשה (בנוסף, יש להכין מסמכים לפירעון מוקדם של המשכנתא הנוכחית)
  • השני – מגישים לבנק שלכם לביצוע מחזור משכנתא פנימי (הבנקים לא אוהבים למחזר את המשכנתא שלכם כי מבחינתם זה לא כסף חדש שנכנס לבנק)
  • השלישי – אם קיבלתם אישור עקרוני,  מיד לפנות לעירייה להנפקת אישור רישום משכנתא (לוקח עד 28 ימים). במקביל לשלוח לבנק תמהיל חדש שנבנה במקצועיות ומותאם לכם! (מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות אפילו רק בשביל לבנות את התמהיל).
  • הרביעי – לאחר שתקבלו אישור עקרוני עם התמהיל החדש, אפשר לשלוח לבנקים למשכנתאות אחרים ולהשוות תפוחים בתפוחים.
  • החמישי – לאחר שתקבלו את ההצעה הכי נמוכה בריביות מהבנק ניתן להמשיך לבצע את כל התהליך בין אם זה מחזור משכנתא פנימי או מחזור משכנתא חיצוני.

   

  ** יועץ משכנתאות מקצועי ומיומן שמכיר את התהליכים הבנקאיים לעומק, יחסוך לך מאות אלפי שקלים במשך חיי המשכנתא!!

   

  כבר יש משכנתא ורוצים לעשות מחזור משכנתא?

  היועץ של הבנק רוצה רק את טובת הבנק ולכן מאוד חשוב לקחת יועץ משכנתאות חיצוני אובייקטיבי ומחויב אך ורק לכם. כזה שיחסוך לכם המון כסף, זמן, כאבי ראש מיותרים ויעשה לכם סדר בכל התהליך.

  ארכיב עבורכם את המשכנתא המתאימה לכם עם התמהיל המתאים עבורכם.

  הבדיקה היא ללא עלות ויכולה לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים! – לבנק הולכים רק עם יועץ משכנתאות בכיר!!

   

  אתם עומדים לפני רכישה של נכס?

  זקוקים למשכנתא?

  צרו קשר עכשיו: 052-2858717 או השאירו פרטים למטה ומיד יחזרו אליכם ותקבלו את המשכנתא עם הריביות הכי נמוכות בשוק

  *** רק לגולשי האתר, קבוצה הכי מובילה בישראל שכל בעלי התפקידים בתחום המשכנתאות נמצאים שם. אם יש לכם שאלות לעו"ד, שמאי, יזם נדל"ן, יועץ משכנתאות או אפילו בנקאים אז תעלו את השאלה ויענו לכם בהקדם (המשכין – הכל קשור למשכנתא)

  עוד לא השארתם פרטים?

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   סוגי משכנתאות נוספים

   הלוואת משכנתא

   הלוואת משכנתא - למה צריך? משכנתא היא הכלי הכמעט יחיד שבאמצעותו ניתן להגיע כיום לדירה. מחירי הדירות בישראל שכל העת לא מפסיקים לעלות גורמים לכך שכמה שלא נחסוך לא...

   משכנתא לדירה ראשונה

   משכנתא דירה ראשונה רכישת הדירה הראשונה היא תמיד תהליך הכולל חששות רבים. הזוג שלעיתים עדיין צעיר בגילו צריך להתמודד עם נושאים שישפיעו מאוד על המשך החיים שלו, כמו בחירת...

   משכנתא לאיחוד הלוואות

   בזמן האחרון המון אנשים פונים אלי בקשר למשכנתא לאיחוד הלוואות וסגירת חובות אבל עצרתם לרגע לשאול האם זה תהליך שאתם בכלל צריכים? במה כרוך כל התהליך? והשאלה הכי...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט