אתם צעד אחד לפני החיסכון

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  Facebook Whatsapp instagram

  אהרון לב

  טעויות נפוצות בלקיחת משכנתא ואיך להימנע מהן?

  1. חוסר בתכנון ומחשבה קדימה מבחינת תקציב – פעמים רבות, הלווים מתפתים להחלטות שגויות במטרה להחזיר את המשכנתא בצורה מהירה מידי.
  2. טעויות הנוגעות לזמן ההחזר של המשכנתא – בהמשך לנקודה הקודמת, תקופת ההחזר של המשכנתא היא כמובן אחד המאפיינים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון.
  3. בניית תמהיל משכנתא באופן עצמאי – אנשים רבים חושבים, כי נטילת משכנתא, בניית תמהיל והחלטה על פריסה של החזרים וריביות ניתנים ללמידה באופן עצמאי בתוך כמה שבועות. אולם, צריך לקחת בחשבון, שמדובר כאן על ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר בחייהם של רוב הלווים.
  4. הסתמכות יתר על יועץ המשכנתאות של הבנק – הלווים הפוטנציאליים צריכים לזכור, כי יועץ המשכנתאות בבנק עובד קודם כל עבור הגוף הפיננסי שמעסיק אותו והאינטרס של הבנק הוא להרוויח כמה שיותר.

  בלקיחת משכנתא חדשה ”ועכשיו – 30 הנרשמים הראשונים – בגישת ייעוץ ללא עלות”. וכך נבין את הצרכים שלכם, אף אחד לא לימד אתכם לקחת משכנתא נכונה וכלכלית זה לא אשמתכם שאף אחד לא לימד אתכם!!! ויחד כבר בתחילת הדרך אסייע לכם להימנע מטעויות יקרות.

  ממשיכים בשליחת מספר מסמכים, ואישור עקרוני עבורכם. אישור עקרוני למשכנתא על מנת שתוכלו לחתום על חוזה המכר בראש שקט .

  כשתרצו להתקדם, אבנה לכם משכנתא מותאמת אישית, אפעל ונתאם ציפיות מול הבנקים על מנת להשיג לכם את הריביות הנמוכות ביותר, ואלווה אתכם עד לחתימה. חיסכון של 80.000 ש”ח ועד 150.000 ש”ח מתחייב!!!

  עוד לא השארתם פרטים?

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט