אתם צעד אחד לפני החיסכון

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  Facebook Whatsapp instagram

  מינוף כסף

  אז מזה מינוף ואיך עושים את זה?

  אנחנו שומעים את צמד המילים האלה בכל מקום – "מינוף" או "מינוף כסף" אבל אי פעם עצרתם לרגע וניסתם להבין איך זה באמת עובד? איזה תחומים אנחנו יכולים למנף? איך מחשבים מינוף בצורה נכונה? מה משפיע על הכסף הממונף? איזה רגולציות קיימות? (מערכת חוקים ובקרה של המדינה, הבאה להסדיר תחום כלשהו, כגון שוק ההון, יחסי עבודה ועוד – "מילוג") והכי חשוב כיצד זה מתקשר למשכנתאות?!?

  נשאלו פה הרבה שאלות שנכתבו עליהם ספרים שלמים ולכן אני אנסה להכניס לכם מושג קלוש לגבי הדברים שנוגעים לנו בחיי היומיום

  כאשר אנו מדברים על מינוף כסף, הכוונה היא לבצע רכישה של מוצר שהוא נכס (אתר אינטרנט או דירה להשקעה וכו')

  תדמיינו לכם שאתם רוצים לקנות מוצר מסוים ואין לכם מספיק כסף, מה אתם עושים? – פונים לבנק ומבקשים הלוואה.

  תדמיינו שוב שהמוצר הזה שאתם קונים עכשיו, עתיד להכניס לכם כסף כל חודש ובעזרת הכסף הזה תשלמו את ההלוואה ובמקרים מסוימים, יישאר  לכם עוד כסף כל חודש לשים בחיסכון של הילדים.

  • אופציה ראשונה בעולם המינוף של הכסף היא מינוף בעזרת חסכונות/קופות פנסיה/השתלמות/גמל/תיק השקעות. כיצד זה בא לידי ביטוי?

  לוקחים הלוואה מהבנק/גוף פיננסי בריבית X ושמים אותו במוצרי חיסכון פיננסיים שמציגים תשואות יותר גבוהות לאורך תקופה ובכך מרווחים תשואה של X+Y. או שבכלל לא צריכים הלוואה אלא לוקחים את ההון העצמי הקיים ושמים בכלים הפיננסיים הללו ובכך התשואה היא הרבה יותר גדולה. יש האומרים שזו הדרך הכי טובה למנף כסף – שווה לחקור.

  פשוט וקל!!

  ** חשוב! תשואות העבר לא מעידות על תשואות העתיד, שכן אף אחד לא יכול לחזות את העתיד ואין פה משום המלצה או רעיון להשקעה בשום כלי פיננסי שכן אני לא יועץ פיננסי אלא יועץ משכנתאות פרטי.

  • אופציה שנייה בעולם המינוף של הכסף היא נדל"ן. איך זה מתקשר לעולם המינוף?

  ברכישת דירה שאנו רוצים לחיות בה או להשקעה ויש לנו הון קטן, אך חסר לנו שאר הכסף להשלמת הרכישה. אני מדבר על משכנתא לרכישת דירה. הבנקים מאפשרים לתת מימון על הדירה בשעבוד הנכס תחת מגבלות בנק ישראל.

  המימון הבנקאי מאפשר לאנשים לרכוש בית במיליונים ובכך למנף את ההון העצמי שלהם.

  במינוף יש גם הרבה סיכון – ככל שהסכום גדול יותר ולתקופה ארוכה יותר כך אתם חשופים יותר להשפעות של גורמים חוץ בנקאיים כמו מדדים ושוק ההון.

  לכן, כאשר מבצעים רכישה של דירה או נכס כלשהו ואתם מעוניינים בתנאים הכי טובים שהשוק יכול להציע לכם חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות בעל ניסיון – מ.א משכנתאות – יועץ משכנתאות בכיר

   

   

  עוד לא השארתם פרטים?

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   הלוואת זכאות ממשרד השיכון והבינוי

   מה היתרונות, החסרונות ומי הזכאים? אז מאיפה להתחיל? אוקי, נחלק למספר נקודות עיקריות: למה? כמה? מי? איך? סיכום. למה? ההגדרה: "משרד הבינוי והשיכון מעניק לזכאים חסרי דירה משכנתא לרכישת דירה, לבנייתה, להרחבתה או להתאמתה...

   מחזור משכנתא

   תהליך מיחזור משכנתא המשכנתא היא כנראה ההוצאה המכבידה ביותר אצל מרבית בתי האב בישראל. מדובר על סכומי כסף גבוהים שיכולים להגיע במקרים מסוימים אפילו לעשרת אלפים שקלים, ולהכביד מאוד...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט