אתם צעד אחד לפני החיסכון

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  Facebook Whatsapp instagram

  לאחד או לא לאחד? כל מה שרציתם לדעת על איחוד הלוואות

  המומחים של מ.א משכנתאות שופכים אור על נושא חשוב שיכול לעזור להמון משקי בית בישראל שנקלעו לקשיים בהחזרי המשכנתא/הלוואות.

  איך אנחנו מגיעים למצב שצריכים לבצע איחוד הלוואות ומשכנתא? מתי אנחנו צריכים לאחד הלוואות? איזה יתרונות וחסרונות יש בפעולה של איחוד הלוואות?

  איך קורה מצב שבו אנו לוקחים משכנתא/הלוואה, מחזירים סכום מסוים כל חודש, ואחרי כמה זמן הסכום הזה עולה ועולה ועולה?…

  אנחנו לוקחים עוד הלוואה קטנה כדי שלא יחזרו תשלומים על המשכנתא ועוד הלוואה כי הקורונה לא עשתה טוב לענף בו אני עובד/ת ופתאום חל"ת פה ונולד ילד נוסף. עכשיו יש לכם הרבה הלוואות מכל מיני חברות ובנקים והתשלום החודשי הכולל חונק אתכם ולא נשאר לכם כסף למחיה.

   

  מי צריך לבצע איחוד הלוואות?

  אנחנו עדים לתקופה שבה האינפלציה במדינת ישראל ובעולם בכלל חוגגת. בשביל להוריד את המחירים בשוק, בנק ישראל משתמש בקלף הכי חזק שלו – העלאת ריבית בנק ישראל. ברגע שבנק ישראל מחליט להעלות את הריבית, ההלוואות שלקחנו לפני מספר שנים, מתחילות להיות יקרות יותר והתשלום החודשי על אותם הלוואות מתחיל להיות כבד.

  איחוד הלוואות מתאים במיוחד לבעלי נכס (עם או בלי משכנתא) שלקחו עוד הלוואות לצרכים אחרים כמו רכישת רכב, הקמת עסק, טיפול שיניים, חתונה של הילדים, שיפוץ, טיול משפחתי לדיסניוורלד ועוד…

  כל אותם האנשים שכורעים תחת הנטל ולא מצליחים לשמור את הראש מעל המים, אם אתם שכירים או עצמאים ויש בבעלותכם נכס, תדעו לכם שיש תקווה וניתן לשפר את המצב הזה.

   

  איחוד הלוואות – האם כדי?

  לגופים פיננסיים שמלווים כסף יש היכולת להטיל סנקציות כלכליות על הלווה במידה ולא עומד בתשלומים. זאת אומרת, שבנוסף לזה שאתם מתקשים לעמוד בהחזרים החודשיים, הגופים שהלוו לכם את הכסף מקשים עליכם עוד יותר בכך שמטילים עליכם עיקולים והליכים משפטיים. זהו מצב אחד שבו כדי להכניס את כל ההלוואות תחת קורת גג אחת ולאחד הלוואות.

  מצב נוסף שעלינו לשקול לאחד הלוואות הוא כאשר אנחנו במינוס בחשבון העו"ש. לרוב, כאשר אנחנו נכנסים למינוס הריבית שמשלמים גבוהה באופן משמעותי.

  אם יש לכם מספר הלוואות ואתם קרובים לסיום של ההלוואות, היינו ממליצים לכם לפנות למ.א משכנתאות לבדיקת כדאיות באופן אובייקטיבי לחלוטין – בלי גורמים שמשפיעים על ההחלטות שלנו!

   

  איך עושים איחוד הלוואות?

  אם תרשמו "הלוואה" בגוגל, תראו שיש המון גופים שרוצים לתת לכם את הכסף שלכם. זה לא בגלל שהם נדיבים. הם סוחרים בכסף בדיוק כמו הבנק ומנסים למכור לכם את האשליה שבזכות ההלוואה שתקבלו מהם, החיים שלכם יראו פתאום יותר טוב.

  כאשר יש פער בין ההכנסות להוצאות של משק הבית – הלוואה נוספת זה לא הפתרון משום שהגירעון גדל לאורך הזמן וכך כלולים להיכנס לבור עמוק יותר.

  הפתרון לבעיה היא לקחת את כל ההלוואות שקיימות (כל הלוואה עם התנאים שלה), להכניס את כל החובות להלוואה אחת לכל מטרה תוך משכון נכס קיים, וככה ניתן להתחיל לשמור את הכסף שלכם.

   

  לאחד או לא לאחד?

  נקלעתם לחובות? לקחתם משכנתא ואתם מתקשים לעמוד בתשלומים? חשוב שתלווה אתכם חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום רגיש זה.

  מ.א משכנתאות מתמחה בתחום המשכנתאות לאיחוד הלוואות וסגירת חובות. החברה היא חברה פרטית, שלא קשורה לשום גוף פיננסי ולכן כל העומד לנגד עינינו הוא טובתכם האישית.

  אנו נייעץ ונלווה אתכם לאורך כל הדרך החל משלב הערכת המצב – בדיקת החובות, בדיקת הציון במערכת האשראי ובבנק ישראל ,נייעץ לגבי טיפול מתאים על מנת שלא תיגררו להוצאה לפועל או עיקולים ועד לשלב איחוד ההלוואות לתוך המשכנתא והקטנת התשלום החודשי של החובות וסגירתם.

   

  עכשיו זה הזמן לשפר את המצב-

  כי אין חוב שהוא גדול מידי שאי אפשר לסגור

   

  לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   

  עוד לא השארתם פרטים?

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   מסלולי משכנתא

   הלוואת משכנתא היא לקיחה של מספר הלוואות בו זמנית לצורך רכישת נכס. כל הלוואה נקראת מסלול שיש לה הקריטריונים שלה וההגבלות שלה, כפי שקבעו בבנק ישראל. כאשר יש...

   אפקט העושר המדומה

   תופעת העושר המדומה כאשר פונים אלי לקוחות שמעוניינים במשכנתא אני מתחיל לשאול אותם שאלות ולבנות פרופיל של הלקוח. שמתי לב בזמן האחרון שאני נתקל הרבה בתופעה פסיכולוגית מהתחום הכלכלי אצל...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט