אתם צעד אחד לפני החיסכון

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  Facebook Whatsapp instagram

  טעויות נפוצות בלקיחת משכנתא ואיך להימנע מהן

  טעויות נפוצות בלקיחת משכנתא

  מצאתם בית והחלטתם לקנות אותו. מהר מאוד הבנתם שחסר לכם עוד כסף להשלמת הרכישה ואתם צריכים משכנתא. קבעתם פגישה עם הבנקאי של הבנק שלכם, חיכיתם חודש, ואז הבנקאי מבקש ממכם נתונים כמו כמה כסף אתם רוצים וכמה אתם רוצים לשלם. לבסוף מציג לכם, עפ"י הרפורמה החדשה, מספר הצעות שכולם רעות לכם אבל אתם לא יודעים.

  אלה הם חלק מהדברים שעליכם להימנע בפגישה עם הבנקאי:

  1. חוסר בתכנון ומחשבה קדימה מבחינת תקציב פעמים רבות, הלווים מתפתים להחלטות שגויות במטרה להחזיר את המשכנתא בצורה מהירה מידי (אפשר לקרוא עוד בנושא הקשור לאפקט העושר המדומה) – ניתן לבצע בעצמכם חישוב בעזרת אקסל לגבי ההוצאות החודשיות שלכם ובמידת הצורך, מוזמנים לפנות אלי ואני אעשה לכם את החישוב בחינם!
  2. טעויות הנוגעות לתקופת ההחזר של המשכנתא בהמשך לנקודה הקודמת, תקופת ההחזר של המשכנתא היא כמובן אחד המאפיינים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון. ככל שמשך התקופה יותר ארוך כך תשלמו יותר על ריביות (ניתן לקרוא בהרחבה כאן) – לכן מומלץ להיכנס למחשבון המשכנתא שלנו ולבצע חישוב של ההוצאות לגבי כל תקופה בחינם!
  3. בניית תמהיל משכנתא באופן עצמאי אנשים רבים חושבים שבניית תמהיל והחלטה על פריסה של החזרים וריביות ניתנים ללמידה באופן עצמאי בתוך כמה שבועות. אולם, צריך לקחת בחשבון, שמדובר כאן על ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר בחייהם של רוב הלווים. לכל בנק יש את המסלולים שלהם ולכל מסלול יש את התנאים שלו. יועץ משכנתאות מכיר את כל השיטות להוציא את המרב מכל מסלול בתמהיל. מוזמנים לפנות אלינו לגמרי בחינם ולשאול לגבי כל מסלול בכל בנק או לקרוא עוד מאמרים באתר.
  4. הסתמכות יתר על יועץ המשכנתאות של הבנק הלווים הפוטנציאליים צריכים לזכור, כי יועץ המשכנתאות בבנק עובד קודם כל עבור הגוף הפיננסי שמעסיק אותו והאינטרס של הבנק הוא להרוויח כמה שיותר. אפשר להגיד שהוא יותר סוכן מכירות של הבנק. אבל אם בכל מקרה הבנקאי נתן לכם אישור עקרוני עם הצעה, מוזמנים להעביר אותו אלינו ואנחנו נדאג לכם לחיסכון משמעותי לאורך חיי המשכנתא.

  מגבלות על לקיחת משכנתא

  על הבנקים קיים פיקוח (רגולציה) והמפקח הוא בנק ישראל. בנק ישראל מגביל את הבנקים ואת הלווים בכמה דרכים, עפ"י הרפורמה החדשה (2022):

  1. גובה המימון הבנקאי – הלימות הון ומדרגות מימון
  2. החזר חודשי שישולם על המשכנתא
  3. מגבלה על תקופות המסלולים
  4. עמלות פירעון מוקדם
  5. תוקף אישור עקרוני
  6. עמלת פתיחת תיק
  7. עוגנים לפי כל בנק

  ועוד…

  החלטתם לגשת לבנק ולנסות לקבל אישור עקרוני לצורך קבלת משכנתא לרכישת דירה/בית אבל אתם לא יודעים כיצד לבוא לפגישה עם הבנקאי. עליכם לבוא לבנק מוכנים עם המסמכים הנכונים, עם הידע והביטחון (לאחר שתקראו את המאמרים פה יהיה לכם את כל הידע) והכי חשוב זה לבוא לבושים טוב (כן כן, לשים מכופתרת). אם בכל זאת יש לכם שאלות – מוזמנים לפנת אלי ואתן לכם את התשובה הכי טובה והכי כנה .

  ** חשוב לזכור, לא לחתום על הסכם מכר לפני שיש בידיכם אישור עקרוני שמאשר שתקבלו את המשכנתא מהבנק.

  הצילו, קיבלתי סירוב משכנתא מהבנק

  קיבלתם סירוב משכנתא מהבנק? תעצרו הכל! אל תמשיכו להגיש לעוד בנקים.

  תנסו לשאול את הבנקאי למה קיבלתם הסירוב למשכנתא בצורה מנומסת ונעימה – לרוב, ניתן להסביר בעיות שקרו לנו בעבר בחשבון והבנקאי יכול לוותר ולאשר.

  חברת מ.א משכנתאות – יועץ משכנתאות בכיר בעלת ניסיון עשיר במגוון רחב של לקוחות שנמצאו מסורבי משכנתא. מסורבים הם אלה שלקחו הרבה הלוואות וההחזר החודשי עליהם נהיה גבוה מדי ולכן לא הצליחו לעמוד בתשלומים ועוד כמה סיבות. לרוב הם אלה שזקוקים לאיחוד הלוואות זה לא אשמתכם שאף אחד לא לימד אתכם לקחת משכנתא נכונה או להתנהל בצורה כלכלית ונבונה!!!

  תעזור לי להימנע מטעויות

  כבר בתחילת הדרך אסייע לכם להימנע מטעויות יקרות. כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים למטה ⇓ ואנחנו נחזור אליכם בהקדם. בשיחה בינינו ננסה להבין מהם הצרכים שלכם בתור לווים וכך נוכל להתאים את הפתרונות למשכנתא הכי טובה לכם.

  ** חשוב להבין, בלי שיתוף פעולה מלא מצדכם לא ניתן לבצע את התהליך בצורה מושלמת. עליכם להיות מעורבים כמה שאפשר על מנת שתקבלו את התנאים הכי טובים למשכנתא שלכם!

   

  השאירו פרטים כבר עכשיו ותתחילו לחסוך כסף: 052-2858717 או השאירו פרטים ויחזרו אליכם

   

  עוד לא השארתם פרטים?

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   מושגים במשכנתאות

   כל פעם שפניתם לבנק והתיישבתם מול הבנקאי, הרגשתם שאתם הולכים לאיבוד עם כל המושגים במשכנתאות שהוא מדבר איתכם? "אני אתן לך משכנתא סולידית במסלול פריים בשילוב הלוואה קבועה...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט